43 822 38 22 | 606 371 902 na.reymonta@op.pl Godziny otwarcia: pon.-pt. 8-18, sob. 9-12
lekarz weterynarii Beata Lesniaklek. wet. Beata Leśniak
Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Kierownik przychodni. Lubi swoją pracę bo może w niej realizować marzenia sięgające wczesnej młodości. Jej pasją jest chirurgia miękka, diagnostyka obrazowa a także leczenie gryzoni. Obecnie uczestniczka specjalizacyjnych studiów podyplomowych z chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu.

 


 

 

lek. wet. Anna Krajewskalekarz weterynarii anna krajewska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zajmuje się szeroko pojętą interną w tym diagnostyką obrazową. Miłośniczka wszelkiej maści kotów i tchórzofretek. Prywatnie właścicielka trzech “tygrysów” w kociej skórze.


 

lek. wet. Mateusz Hebellekarz weterynarii mateusz hebel
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na co dzień pracownik Centrum Diagnostyki i Leczenia Małych Zwierząt NIEDZIELSKI we Wrocławiu. Zajmuje się głównie diagnostyką chorób wewnętrznych psów i kotów z wykorzystaniem tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego a także diagnostyką ortopedyczną i kardiologiczną. Od kilku lat współpracujący z naszą przychodnią w dziedzinie kardiologii i ortopedii. Jest w posiadaniu nieco wrednego kota który swoim temperamentem doskonale ubarwia szarą rzeczywistość.


lekarz weterynarii anna wisniewska

lek. wet. Anna Wiśniewska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Obecnie odbywa staż w naszej przychodni. Jest dobrze zapowiadającym się lekarzem weterynarii.